Борщ&вареники: як українськими стравами пригощають у Берліні

Борщ&вареники: як українськими стравами пригощають у Берліні

Українські вареники ручної роботи та борщ по-домашньому наразі складають основу меню, яке пропонують берлінцям українка Дарина Кравець та німець Марвін Майнке.

Вона — майбутній політолог і фахівець у царині медіа. Він — навчається на електротехнічному факультеті берлінського університету.

Він натхненно куховарить страви української кухні, вона — надихає та організовує процес.

Борщ&вареники: як українськими стравами пригощають у Берліні Украинский борщ: история и лучшие рецепты

І так вже йому сподобався борщ з яловичиною, яким хлопця пригощав батько його подруги, що Марвін вирішив навчитися куховарити так само. "В борщі є все, що потрібно організмові, а також він дуже смачний», – говорить хлопець. Марвін стверджує, що українські страви схожі на німецькі, це проста їжа, яка смакує.

Борщ&вареники: як українськими стравами пригощають у Берліні Все об украинских варениках

Марвін з Дариною більше року планували власний "малий бізнес", отримували ліцензію на право займатися такою діяльністю, адже правила щодо цього у Німеччині суворі, удосконалювали рецепти. Самостійно придбали устаткування для приготування борщу та вареників. І нарешті стали брати участь у популярних серед берлінців районних ярмарках харчових продуктів.

Борщ&вареники: як українськими стравами пригощають у Берліні

Молоді підприємці зробили акцент на екологічності, тож у них ложки і виделки натуральні — з деревини, і навіть тарілки їстівні — випечені з вафельного тіста. Усі страви готують вручну. Тож щоб наліпити сотню-другу вареників, інколи просять про домогу берлінських українців.

Наразі Марвін та Дарина пишаються своєю справою і планують відкрити у Берліні ресторан української кухні. А які ще страви вони додадуть у меню — не розголошують.

За матеріалами РадіоСвобода.

Фото зі сторінки Borsch & Warenyki — раю домашнього борщу та вареників для всіх поціновувачів української кухні в Берліні.

Читайте также:   Лазанья с соусом бешамель: секрет итальянских традиций
Загрузка...

12 признаков того, что вы — безнадежный романтик

Новый год в июне: ONUKA, Пивоваров, Сальто Назад и другие украинские звёзды побывали на Start Season 2.0