Чим дивували українці на World Pizza Championship-2018

Чим дивували українці на World Pizza Championship-2018

Українські майстри з виготовлення піци вперше брали участь у світовому чемпіонаті з піци, який проходив 9-11 квітня в італійському місті Парма. І хоча, перемогу у престижному гастрономічному турнірі не здобули, але глядачів та суддів вразили. А насамперед, запам’яталися неординарними виступами, гарними костюмами та гастрономічним креативом.

Для виступу в категорії Піце-акробатика наші кухарі-піцейоли зробили жовто-блакитні та червоні пласти тіста. Тоді як їхні суперники із 43 країн світу жонглювали традиційною основою для піци білого кольору.

До речі, такий танець із тістом у вільному стилі, виявився не під силу багатьом кухарям з інших країн. У найскладнішій частині чемпіонату із майже 800 учасників, фрістайлили тільки 30, серед них аж 5 українців.

Итальянская пицца: 5 лучших рецептов

  • неаполітанська піца (у печі на дровах);
  • класична піца;
  • піца, приготована в дуеті (авторська піца, зроблена майстром піци і шеф-кухарем);
  • найбільша розтяжка тіста;
  • найшвидша піца;
  • індивідуальний фрістайл.

Чим дивували українці на World Pizza Championship-2018

Великий плюс гастрономічного заходу — кухарі діляться вміннями та власними рецептами. А розмаїття представлених цього року піц — вражаюче. Наприклад, у номінації Класична піца переміг витвір Стефано Міоцо. Для начинки він використав незвичні інгредієнти: листя та стебло швейцарського мангольда, салату радічіо, фуа-гру, мальдонську сіль, бальзамічний оцет, курячу боттаргу та пармезан.

Читайте также:   Особенности львовской кухни
Загрузка...

4 признака того, что вы встречаетесь с эгоистом

Лунный календарь на апрель 2018 года